Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina podporuje mladé tvůrce webů

Kraj Vysočina podporuje mladé tvůrce webů
Kraj Vysočina vyhlašuje ve spolupráci se sdružením Český zavináč krajské kolo soutěže JuniorErb 2011 – soutěž je organizována v rámci 12. ročníku projektu Junior Internet a konference ISSS 2011, mohou se jí účastnit jednotlivci, týmy nebo školní třídy se svými ročníkovými pracemi. Podmínkou je a) věk účastníků (18 let a méně), v případě týmů ji musí splnit 2/3 členů a b) zaměření jejich výsledné práce, tím je tvorba webu nebo jeho části, který má určitý vztah k webovým stránkám samosprávných úřadů (obcí, měst, krajů). Může se jednat i o neoficiální stránky jednotlivých municipalit, sportovních či volnočasových aktivit apod.
 

 
 

Uzávěrka krajského kola soutěže je 31. ledna 2011!

 

Vítězné projekty postoupí do celorepublikového kola a budou prezentovat školu na slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadu kraje Vysočina, poté na konferencí Junior Internet (20. března 2011, Praha) a především na mezinárodní konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS)/ Visegrad Four for Developing Information Society (V4DIS) (4.-5. duben 2011 Hradec Králové). Ocenění studenti navíc budou mít možnost navštívit přednášky odborníků z jednotlivých ministerstev a význačných IT firem a mohou se setkat s předními představiteli našeho politického života. Bude jim poskytnut prostor pro samostatné představení jejich projektů. Dále se setkají s vítězi soutěže ze zemí visegrádského regionu (Slovenska, Polska, Maďarska). Na konferenci ISSS/LORIS/V4DIS se každoročně schází okolo 2500 zástupců z řad vrcholových politiků, zástupců státních orgánů, starostů měst a obcí, manažerů a odborníků z firem z oblasti informačních technologií a další.

 

Bližší představení projektu a přihlášku do soutěže naleznete na webových stránkách http://www.juniorinternet.cz/competitions/juniorerb.aspx. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na email info@juniorinternet.cz.

 

Kontaktní osobou, která Vám přiblíží detaily soutěže a veškeré podmínky: Roman Falhar, tel. 733 611 542, falhar@triada.cz.

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.1.2011 / 21.1.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze