Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Indonéská velvyslankyně navštívila Vysočinu

Na krátkou pracovní návštěvu přijela na Vysočinu 19. ledna 2011 velvyslankyně Indonéské republiky J.E. paní Emeria Wilujeng Amir Siregar. Společná diskuze se členy Rady kraje Vysočina se ubírala k oblastem, které by mohly v budoucnu umožnit navázání vztahů a případné spolupráce indonéských subjektů s krajem Vysočina. Mezi diskutovaná témata patřila oblast kultury, cestovního ruchu, současné ekonomické situace, hospodářství a zemědělství.
 

 
 
Velvyslankyně zmínila, že je Indonésie v současné době otevřena investorům zejména v oblasti budování dopravní infrastruktury a vyjádřila rovněž zájem o téma protipovodňových opatření a s tím spojených technologií. "Nosným tématem  pro případnou spolupráci by mohla být oblast cestovního ruchu. K opětovnému setkání zástupců kraje Vysočina a Indonésie by mělo dojít v polovině února letošního roku, pravděpodobně v Praze, během veletrhu Holiday World. Zde je region Vysočina jedním z vystavovatelů a veletrh navštíví rovněž i delegace z Indonésie," uvedl Vladimír Novotný, náměstek hejtmana kraje Vysočina. 

 

Indonésie je stát v jihovýchodní Asii a Oceánii a tvoří ho více než 17 tisíc ostrovů. S více než 230 miliony obyvatel jde o čtvrtý nejlidnatější stát světa. Hlavním městem je Jakarta se 14 mil. obyvatel. 

 

  • Ladislav Seidl, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad kraje Vysočina
    e-mail: seidl.l@kr-vysocina.cz
 

Indonéská velvyslankyně

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.1.2011 / 19.1.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze