Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

RegionTour 2011: Vysočina bude zvát nejen na rodinnou dovolenou

Region Tour 2010
Na polovinu ledna připravuje kraj Vysočina svou už historicky desátou prezentaci na pravidelném mezinárodním veletrhu turistických možností REGIONTOUR v Brně. S cílem oslovit více rodin s dětmi přichází kraj se zajímavou nabídkou v podobě jednoduché cestovní příručky nazvané Vysočinou hravě. „Jednačtyřicet typů na výlety celé rodiny nejen do přírody, ale i za památkami, jsme do doprovodné mapy nechali zakreslit často veselými piktogramy,“ prozradil radní kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu Tomáš Škaryd.
 

 
 

13. – 16. ledna se bude na brněnském výstavišti kromě kraje Vysočina prezentovat další zhruba čtyřicítka regionálních zástupců – měst, obcí, producentů a turistických center. „Spolupráce na přípravě nabídky s ostatními subjekty podporujícími cestovní ruch v kraji se nám rok od roku více vyplácí. Jedním z výstupů, kromě společné účasti na veletrhu, jsou také Turistické noviny, které nabízejí sezónní lákadla, anebo turistická kuchařka s 96 konkrétními tipy na víkendové či týdenní pobyty přímo s adresami poskytovatelů služeb,“ vyjmenovává hlavní organizátorka veletrhu Jitka Mattyašovská.

 

Čtvrteční zahajovací den veletrhu pojala Vysočina stylově a v rámci části doprovodného programu dojde i na úpravu známého rčení na aktuální: Všechny cesty vedou na Vysočinu. „Prozradíme pouze to, že chceme být důslední a proto se se svými aktivitami zaměříme jak na autobusovou, leteckou, tak i na železniční a pěší přepravu. Čeká nás například přeznačování turistických tras nebo dokonce úprava jízdních řádů,“ prozradila Ivana Šteklová z organizačního týmu kraje Vysočina.

 

Stánek kraje Vysočina najde veřejnost v Brně po celou dobu veletrhu pod tradičně modro-zelenou barvou ve stánku 122, pavilonu P.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 7.1.2011 / 7.1.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze