Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Využijte příležitosti a získejte zkušenosti s fungováním firem v zahraničí

Využijte příležitosti a získejte zkušenosti s fungováním firem v zahraničí
Evropská komise již několikátým rokem přichází s programem Erasmus pro začínající podnikatele (Erasmus for Young Entrepreneurs), jehož cílem je pomoci podnikatelům získat zkušenosti v zahraničí s řízením malé nebo středně velké firmy. Do programu se mohou zapojit jak začínající podnikatelé, kteří mají zájem účastnit se stáže v zahraničí, tak zavedené firmy, jež jsou ochotny stážisty přijmout.
 

 
 

Evropská komise nabízí prostřednictvím tohoto programu finanční asistenci začínajícím podnikatelům, kteří se rozhodnou získat praktické zkušenosti v zahraničí. Ti si tak mohou díky stáži placené Evropskou komisí rozšířit profesní a jazykové znalosti a navázat důležité obchodní kontakty.

 

Pokud jste začínající podnikatel(ka) a chcete vycestovat za zkušenostmi do zahraničí, nebo jste naopak již dobře zavedená firma, která by se ráda o své zkušenosti podělila a zahraničního stážistu přijala, můžete kontaktovat zprostředkovatelská místa v České republice. V České republice tuto funkci plní Okresní hospodářská komora v Jihlavě a v Hodoníně.

 

Stáž je určena pro ty, kteří se buď chystají podnikat a předloží životaschopný podnikatelský plán, nebo pro ty, jejichž firma není starší než tři roky. O finanční podporu zahraniční stáže z programu mohou žádat malé a středně velké firmy ze všech odvětví průmyslu. Celková délka trvání stáže může být 1 – 6 měsíců.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 3.1.2011 / 3.1.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze