Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vychází první číslo časopisu pro držitele Rodinných pasů

Rodinné pasy
Pro osm tisíc uživatelů Rodinných pasů na Vysočině vychází v prosinci první číslo krajského časopisu Vysočinka. 24 stránek plnobarevného vydání nabízí rozhovory, tipy na výlety u nás i v partnerském regionu Dolní Rakousko, recepty na vánoční cukroví nebo popisy zajímavého balení dárků. 90% nákladů spojených s redakční činností uhradí kraj z úspěšného přeshraničního projektu.
 

 
 

"Časopis Vysočinka je jedním z výstupů krajského projektu Propojení systému Rodinných pasů  v kraji Vysočina se systémem NO Familienpass v Dolním Rakousku. Do poloviny roku 2012 ještě vyjde celkem série tří čísel v půlročním intervalu," prozradil radní kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Petr Krčál. Během posledního půlroku přibylo do rodiny Rodinných pasů téměř 800 nových uživatelů, ti v současné době mohou využívat výhody slevového, bonusového a klubového systému v osmi krajích ČR i za hranicemi v Dolním Rakousku.

 

První číslo Vysočinky nabízí také rady zkušeného dětského lékaře zaměřené na zimní trápení nejen dětí, mnoho luštění pro všechny generace a od dalších čísel také rubriku rodinných příběhů čtenářů.

 

Vysočinka bude zdarma k dispozici ve vybraných obchodních centrech, mateřských centrech, krajských nemocnicích nebo na informačních centrech. Nejbližší propagační akce, na kterou zvou Rodinné pasy a Vysočinka, je plánována na 28. prosince 2010 od 9 – 15 hodin v jihlavské ZOO.

Ve stejné době vychází také 50% slevový katalog – jedná se o TOP akce pro držitele Rodinných pasů u zapojených poskytovatelů.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.12.2010 / 17.12.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Servis pro

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze