Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Osmý ročník krajských Barevných Vánoc navštívilo více než 800 lidí

Barevné Vánoce 2010
Tradiční předvánoční akci v sídle kraje Vysočina s názvem Barevné Vánoce včera v Jihlavě navštívilo více než 800 návštěvníků. Překvapením nejen pro organizátory, ale především pro děti byla přítomnost živých zvířat - velblouda a kozy v divadelním představení o cestě do Betléma od klientů Ústavu sociální péče Těchobuz. Jako každý rok byl největší zájem návštěvníků o bezplatné balení donesených i nakoupených dárků a o ochutnávku cukroví. Poprvé v historii této akce se v podvečer na nádvoří sídla kraje Vysočina rozsvítil velký strom.
 

 
 

Široká nabídka rukodělných výrobků od klientů sociálních zařízení a studentů krajských středních škol byla nejen inspirativní, ale mnohým ušetřila dlouhé rozhodování, čím svým blízkým udělat radost o Vánocích. Nejvíce návštěvníků bylo vidět tradičně u ochutnávky cukroví a také u zabijačkových specialit. Během prvních tří hodin akce byla téměř vyprodána veškerá vánoční dekorace a punč.

 

O doprovodný program koled a vánočních básniček se postaraly děti z Mateřské školy Mahenova Jihlava a klienti Ústavu sociální péče Těchobuz. V podvečer spolu se sborem Žďáráčku zazpíval Jakub Pustina. Pro jedenáctku dětských domovů na Vysočině kraj připravil zahřívací nadílku v podobě domácí elektroniky a sportovních potřeb.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.12.2010 / 10.12.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze