Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Osmý ročník krajských Barevných Vánoc navštívilo více než 800 lidí

Barevné Vánoce 2010
Tradiční předvánoční akci v sídle kraje Vysočina s názvem Barevné Vánoce včera v Jihlavě navštívilo více než 800 návštěvníků. Překvapením nejen pro organizátory, ale především pro děti byla přítomnost živých zvířat - velblouda a kozy v divadelním představení o cestě do Betléma od klientů Ústavu sociální péče Těchobuz. Jako každý rok byl největší zájem návštěvníků o bezplatné balení donesených i nakoupených dárků a o ochutnávku cukroví. Poprvé v historii této akce se v podvečer na nádvoří sídla kraje Vysočina rozsvítil velký strom.
 

 
 

Široká nabídka rukodělných výrobků od klientů sociálních zařízení a studentů krajských středních škol byla nejen inspirativní, ale mnohým ušetřila dlouhé rozhodování, čím svým blízkým udělat radost o Vánocích. Nejvíce návštěvníků bylo vidět tradičně u ochutnávky cukroví a také u zabijačkových specialit. Během prvních tří hodin akce byla téměř vyprodána veškerá vánoční dekorace a punč.

 

O doprovodný program koled a vánočních básniček se postaraly děti z Mateřské školy Mahenova Jihlava a klienti Ústavu sociální péče Těchobuz. V podvečer spolu se sborem Žďáráčku zazpíval Jakub Pustina. Pro jedenáctku dětských domovů na Vysočině kraj připravil zahřívací nadílku v podobě domácí elektroniky a sportovních potřeb.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.12.2010 / 10.12.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Servis pro

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze