Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

V soutěži Českých 100 nejlepších letos získala Vysočina ocenění za dynamický růst

V soutěži Českých 100 nejlepších letos získala Vysočina ocenění na dynamický růst
Do rodiny úspěšných firem, institucí, ale i výrazných tvůrčích osobností se v letošním roce zařadil kraj Vysočina. V rámci prestižní soutěže Českých 100 nejlepších převzal 29. listopadu 2010 hejtman kraje Vysočina oborovou cenu za dynamický růst. Stejná cena letos připadla i DIAMU, s. p. nebo například Řízení letového provozu České republiky.
 

 
 

"Pro vedení kraje je to signál, že to co děláme je vidět a má odpovídající efekt. Je třeba však dodat, že cena patří všem, kteří v regionu a pro region pracují nebo zde podnikají. Zdravotnická zařízení, sociální služby, školy, příspěvkové organizace a  podnikatelské subjekty jsou pro krajskou samosprávu důležitým partnerem. Jen podpora kraje malých a středních podnikatelů dosáhla v posledních dvou letech třech desítek miliónů korun. Společné podnikatelské mise i nakupování energií přes elektronické aukce dotváří obraz dynamiky kraje. Tato forma soutěže byla donedávna charakteristická právě pro komerční sféru," uvedl hejtman Vysočiny Jiří Běhounek.

 

Soutěž, která si za dobu své existence získala značnou prestiž, pořádá Comenius – Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci. Základním a jediným měřítkem konečného umístění je počet nominací, které přicházejí ze širokého okruhu vybraných odborníků.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 29.11.2010 / 29.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze