Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

CVIČENÍ: Výzva motoristům na D1

Na dálnici D1 od 8:00 hod. probíhá odklízení dvou hromadných dopravních nehod na 125. km v obou směrech a dále dopravních nehody na 116. km ve směru na Prahu. Dálnice D1 je v úseku od Měřína (134. km) po exit Jihlava – Pávov (112 km) uzavřena. Policie na sjezdech řídí dopravu. Sjet z dálnice mohou pouze osobní vozidla. Nákladním vozidlům je sjezd zakázán z důvodu zabránění blokace ostatních komunikací v kraji Vysočina. Žádáme řidiče o respektování pokynů policie a trpělivost, neboť i na objízdných trasách může dojít k delšímu zdržení.
 

 
 

Pozor si dávejte především v Jihlavě na ulici Okružní a Žižkova a na průjezdu Velkým Meziříčím, kde už nyní vznikají dopravní komplikace. Provoz na křižovatkách řídí policisté ve spolupráci se strážníky městských policií. Z důvodu umožnění výjezdu sanitních vozidel z místa nehody odstranili hasiči na 125. km dálnice D1 středová svodidla.

 

Integrovaný záchranný systém intenzivně pracuje na zprůjezdnění dálnice. O hromadných dopravních nehodách byla informována vedení sousedních krajů, která přijímají vlastní preventivní dopravní opatření. Krajští silničáři zintenzivnili údržbu objízdné trasy na II/602.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 24.11.2010 / 24.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze