Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Vedení kraje Vysočina jednalo ve vlaku

jednání
Zatím poslední pravidelné úterní jednání Rady kraje Vysočina (23. 11. 2010) se kromě programu jednání drželo i jízdního řádu mimořádného vlakového spoje, kterým vyjela veřejnost podpořit ekologickou dopravu regionem. Na trase Jihlava - Havlíčkův Brod - Přibyslav - Žďár nad Sázavou - Křižanov a zpět se vlakem svezlo zhruba stovka cestujících, kteří si mohli vyzkoušet jízdu v různých kategoriích vagónů nebo si prohlédnout speciální přestavby konferenčního nebo jídelního vozu.
 

 
 

Na cestě regionem se setkali radní kraje se starosty. Dagmar Zvěřinová, senátorka a starostka Žďáru nad Sázavou si posteskla nad nepříliš vlídným prostředím nádraží svého města, na nádraží v Křižanově radní pozdravil nový starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. Zázemím pro cestující na hlavním vlakovém nádraží v Havlíčkově Brodě provedl členy rady kraje společně s ředitelkou regionální dopravy na Vysočině Lenkou Horákovou starosta města Jan Tecl.

 

Cestou regionem se za okny vlakové soupravy míhali také: budovaná cyklostezka Přibyslav – Žďár nad Sázavou nebo opravovaný Hesovský most. Neplánovaně se v zastávce Havlíčkův Brod potkal krajský vlak se členy Rady kraje Vysočina s rychlíkem vezoucím vedení Českých drah a zbyl čas i na přátelské a nakonec i pracovní setkání.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Vedení kraje Vysočina jednalo ve vlaku

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.11.2010 / 23.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies