Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Úspěšným projektem eAmbulance spolupráce Vysočiny s Taiwanem nekončí

Na pozvání Ministerstva zahraničí Taiwanu navštívila v minulém týdnu tuto ostrovní zemi delegace kraje Vysočina vedená hejtmanem Jiřím Běhounkem. Vedle pracovních jednání na místních ministerstvech ekonomiky a zahraničí, návštěvy národní zdravotní pojišťovny, města Taipei, Institutu pro informační průmysl a několika místních nemocnic bylo na programu návštěvy především hodnocení dosavadní spolupráce a jejích praktických dopadů na Vysočině.
 

 
 

Projekt elektronického objednávání pacientů v nemocnicích Vysočiny patrně odstartuje další spolupráci nejen veřejných institucí, ale také podnikatelských aktivit - v rozvoji cestovního ruchu a biotechnologií.

 

Delegace kraje Vysočina se také účastnila a aktivně prezentovala kraj Vysočina a jeho aktuální rozvojové priority na 2. česko-taiwanském workshopu eGovernmentu spolu se zástupci ministerstva vnitra a Českého telekomunikačního úřadu. „V době prudkého rozvoje mezinárodního obchodu a služeb a celosvětové globalizace je cílem našeho kraje vzít v potaz nabídky ke spolupráci s vyspělými zeměmi východní Asie a z této spolupráce profitovat jak ve využití moderních technologií, tak i znalostí a zkušeností s rozvojem území, podnikání i lidských kapacit,“ uvedl Vladimír Novotný, náměstek hejtmana Vysočiny.

 

  • Petr Pavlinec, odbor informatiky
    Krajský úřad kraje Vysočina
    mail: pavlinec.p@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.11.2010 / 23.11.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze