Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Vysočina provede turisty po naučných stezkách i místech spojených s filmem

Letos mohli své prázdninové výlety návštěvníci Vysočiny plánovat podle nové brožury „Naučné stezky v kraji Vysočina“. Originálně vázaná osmdesátistránková brožura v praktickém formátu nabízí 43 popisů naučných stezek kraje Vysočina. „Autoři shromáždili informace o stezkách, které jsou bezpečné, přístupné a udržované. Jedná o publikaci, která jako první v našem regionu přináší ucelený přehled o naučných stezkách,“ prozradil radní kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu Tomáš Škaryd. Brožura kromě podrobného mapového zakreslení stezky nabízí i detailní informace o zajímavostech, mnoho barevných fotografií a stručnou textovou anotaci.
 

 
 

Více než padesát  míst spojených s filmem nebo s osobnostmi ze světa filmu je zachyceno v mapě, kterou pro návštěvníky kraje připravila příspěvková organizace Vysočina Tourism.

Vznikla tak netradiční nabídka zahrnující města, obce a památky, které propojuje téma filmu. Mapa s názvem „Putování za filmem“ byla poprvé představena 11. září 2010 v Telči na akci „Česko, to letí!“. „Místa, kde probíhala natáčení nebo která jsou spojena se jmény herců, hereček a režisérů, jsme vyhledávali přímo ve filmech, knihách souvisejících se světem filmu a také prostřednictvím výzev v rozhlase,“ uvedla  Jitka Mattyašovská, spolurealizátorka projektu. Nová mapa bude k dispozici od října na tuzemských výstavách a veletrzích.

 

Oba propagační materiály jsou součástí projektu na zkvalitnění marketingu turistické nabídky na Vysočině, podporovaného z ROP Jihovýchod.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.9.2010 / 27.9.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze