Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Jihlavská průmyslová škola prošla rekonstrukcí elektroinstalace

Jihlavská průmyslová škola prošla rekonstrukcí elektroinstalace
Ve dvou etapách se uskutečnila rekonstrukce elektroinstalace na Střední průmyslové škole na třídě Legionářů v Jihlavě. Za více než 10 mil. korun kraj objednal generální výměnu veškerého vedení proudu, bezpečnostních zařízení a zařízení pasivní ochrany.
 

 
 

„Od roku 2009 probíhala první etapa plánovaných oprav ve třetím a druhém podlaží a letos předělávali pracovníci odborné firmy první patro a podzemní podlaží,“ uvedla Hana Javůrková z krajského majetkového odboru. Rekonstrukcí prošla elektroinstalace silnoproudu a slaboproudu spolu s doplněním bezpečnostních zařízení jako je elektrická požární signalizace, modernizace elektrické zabezpečovací signalizace, příprava na zřízení kamerového systému a rozšíření datové sítě.

 

Budova Střední průmyslové školy Jihlava je rozsáhlá stavba, postavená ve třicátých letech minulého století pro školské účely, s řešením uličního průčelí v pozdně secesním stylu německého ražení. Objekt sestává z uličního a dvorního křídla, napojených ve tvaru „T“, je třípodlažní, podsklepený, zastřešený sedlovými střechami.

 

Více informací Hana Javůrková, odbor majetkový, tel.: 564 602 229

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 13.8.2010 / 13.8.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze