Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Dětské tábory nabízí pro malé účastníky zajímavé programy

Dětské tábory nabízí pro malé účastníky zajímavé programy
Rekreační středisko Záseka u Velkého Meziříčí nabízí specializovaný letní program pro děti s poruchami chování. Tento výjimečný program zaštítilo se spoluúčastí Ministerstva vnitra ČR občanské sdružení STŘED.
 

 
 

Účelem tábora bylo výchovné působení na děti a smysluplné trávení volného času. Vedoucí tábora se snažili o maximální péči a individuální přístup k dětem ve věku od sedmi do patnácti let. Pro děti se připravil neobvyklý program na celou dobu pobytu na téma "Olympijské hry". Po absolvování celého programu, který byl rozdělen na několik etap, čekalo na soutěžící v posledním dni ocenění v podobě zlatých medailí. Program byl také doplněn  o nejrůznější aktivity, mezi které patřily skupinové hry a soutěže a nechyběla ani návštěva Velkého Meziříčí. Pro děti bylo přichystáno tradiční opékaní špekáčků a neopomenutelná stezka odvahy. Mezi nejoblíbenější atrakce areálů patřily bazén se zapůjčenou trampolínou. Velké překvapení u dětí také vyvolalo dopoledne zajišťované Městskou policií z Třebíče, kteří si pro děti připravili nízké lanové aktivity a ukázku vybavení Městské policie.

 

Občanské sdružení STŘED v letošním roce pořádá celkem tři výchovně – rekreační tábory, které jsou zařazeny do měsíce července. Velkou zásluhu na tomto projektu mají sociální odbory Městských úřadů v Moravských Budějovicích, Jemnici a Třebíči, které se finančně podílejí na poplatku za dětský tábor.

 

Výchovně-rekreační pobyty pro Třebíčské děti jsou součástí projektu „Prevence, podpora a pomoc rodinám“, na který STŘED získal dotace z Městského programu prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR a Města Třebíče.    

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 28.7.2010 / 28.7.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze