Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Propagační film o Vysočině uspěl na Evropském filmovém festivalu Arts&Film 2010

Propagační film o Vysočině uspěl na Evropském filmovém festivalu Arts&Film 2010
Nový propagační film kraje Vysočina získal cenu poroty v kategorii Multimédia na VI. Evropském filmovém festivalu o umění Arts&Film 2010. Zástupci kraje Vysočina převzali 26. června ocenění z rukou předsedy filmové poroty pana Jana Prokopce a předsedy dolnorakouského mikroregionu "Zukunftsraum Thayaland" pana Reinharda Deimla.
 

 
 

Výroba DVD s propagačním filmem o Vysočině byla poslední aktivitou projektu "Vítejte na Vysočině", který byl podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. DVD obsahuje jak šestnácti minutový film, tak i jeho zkrácené varianty. Bonusovou část tvoří fotogalerie a komentáře k filmu. DVD je zpracováno v šesti světových jazycích - krom češtiny je možno film shlédnout v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a ukrajinštině, stejně tak je zpracován fotografiemi bohatě doprovázený booklet. Celkem bylo vyrobeno 15 tisíc kusů DVD. Natočení filmu zajistila firma Produkce Radim Procházka s.r.o., režisérem byl Robert Sedláček.

 

Od minulého týdne jsou DVD společně s dalšími propagačními tiskovinami pořízenými z projektu "Vítejte na Vysočině" k dispozici v turistických informačních centrech na Vysočině, ve vybraných hotelích a příspěvkových organizacích zřizovaných krajem.

 

  • Více informací: Ladislav Seidl
    Oddělení vnějších vztahů
    Telefon: 564 602 338

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Propagační film o Vysočině uspěl na Evropském filmovém festivalu Arts&Film 2010

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 30.6.2010 / 30.6.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze