Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Slavnostní vyřazení v Mateřské škole v Bobrové

Slavnostní atmosféra a současně i jiskřička krásných vzpomínek panovaly na slavnostním vyřazení dětí z Mateřské školy v Bobrové na Žďársku. Po letních prázdninách totiž osmnáct z nich půjde do prvního ročníku zdejší základní školy. Slavnostního vyřazení se zúčastnil člen rady kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál a starostka Bobrové Jaroslava Straková.
 

 
 

Obec Bobrová na Žďársku zřizuje nejenom vlastní předškolní zařízení, ale je zřizovatelem nové základní školy, která slouží i žákům z nedalekého okolí. Škola vykazuje velmi dobré výsledky ve všech oblastech výuky a zabývá se i dlouhodobými projekty. Jedním z nich je např. Naučná  pěší a cyklistická trasa okolo Bobrové. Na projektu pracovali žáci Základní školy v Bobrové. Pozoruhodný je tím, že se jim podařilo zmapovat celou řadu kulturních, historických a přírodních památek o zdejším regionu. Představení se zúčastnili i zástupce Vysočina  Tourism, která se problematikou rozvoje turistického ruchu v kraji Vysočina zabývá.

           

 „Byl jsem velice překvapen, co za necelý rok dokázali žáci devátého ročníku bobrovské školy. Tento projekt  totiž  bude sloužit široké veřejnosti a všem turistům, kteří pojedou do našeho regionu“, řekl na závěr návštěvy Bobrové Petr Krčál.

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 25.6.2010 / 25.6.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze