Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nejlepší webové stránky SDH – zástupci kraje Vysočina uspěli v celostátní konkurenci!

PC
Sdružení pro obnovu a zachování historických hasičských tradic a Ministerstvo vnitra vyhlásili 3. ročník soutěže O nejlepší internetové stránky sboru dobrovolných hasičů. Cílem soutěže bylo zlepšení dostupnosti elektronických informací o dobrovolných hasičích, podpora komunikace občanů a dobrovolných hasičů, přiblížení hasičských tradic veřejnosti, výběr nejlepších webů jako příklad ostatním sborům a navázání užšího kontaktu s mladou generací, která s počítači vyrůstá.
 

 
 

Do soutěže se mohl přihlásit každý sbor dobrovolných hasičů, který má vlastní internetové stránky nebo jsou jeho stránky zařazeny do webových stránek obce či města České republiky. Ze stránek přihlášených do soutěže bylo vybráno deset webů do užšího výběru, který byl hodnocen porotou sestavenou z odborníků i laiků. Ceny byly vítězům slavnostně předány 12. 06. 2010 na hasičských slavnostech v Litoměřicích na výstavišti Zahrada Čech. Pro první tři místa byly připraveny věcné ceny (externí paměti, flash disky, vysílačky, batohy atd.), které předal patron soutěže, ministr vnitra Martin Pecina.

 

Do finálové desítky se z cca 45 přihlášených sborů probojovali i dva zástupci kraje Vysočina:

 

Hasičských slavností Litoměřice 2010 se zúčastnilo přes 200 vystavovatelů s technikou, cca 300 sborů šlo ve slavnostním průvodu a na výstavišti organizátoři přivítali přes 15 000 návštěvníků.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 23.6.2010 / 23.6.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze