Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference Škola a firma: Příležitost pro pedagogy i zaměstnavatele

oprava, ilustrační foto
25. srpna 2010 se bude v sídle Krajského úřadu kraje Vysočina v Jihlavě konat vzdělávací konference „Škola a firma“. Obsah odborného setkání se zahraniční účastí je již dán názvem. Kraj Vysočina a jeho partner Nitranský samosprávný kraj budou na konferenci prezentovat fungující partnerství mezi školami, dalším tématem bude podpora technických oborů a řemesel ze strany zřizovatelů. Na tuto konferenci se mohou zájemci z řad pedagogů i zástupci firem přihlásit prostřednictvím přihlášky nejdéle do 30. 6. 2010.
 

 
 
Přihlášku naleznete na: http://www.vys-edu.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600139&id=2853&p1=1154

 

Podle Romana Křivánka, ředitele Vysočina Education, by se akce podobného zaměření mohla opakovat s tím, že organizace by se v pořadatelství střídaly.

Hledání cest a nacházení konkrétní spolupráce škol s firmami, měnit školy v centra vzdělávání dospělých a nabízet vzdělávací programy, které by absolventům pomohly najít uplatnění na regionálním trhu práce je cílem aktivit, na které se zaměřila Vysočiny Education, krajská organizace, která je školským zařízením pro vzdělávání pedagogických pracovníků a krajským střediskem služeb školám.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.6.2010 / 22.6.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze