Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Předkládat projekty do Operačního programu přeshraniční spolupráce Rakousko – ČR je stále možné

Krajský úřad kraje Vysočina pořádá seminář pro všechny potenciální žadatele v Operačním programu Evropská územní spolupráce Rakousko – ČR 2007-13. Seminář se uskuteční v Třebíči 22. června 2010 od 13 hodin. Účastníci budou informováni o možnostech čerpání prostředků z ERDF v prioritních osách Socioekonomický rozvoj, cestovní ruch a transfer know-how a Regionální dostupnost a udržitelný rozvoj.
 

 
 

V programu je stále k dispozici téměř 50% prostředků z celkové alokace programu pro realizování projektů v oblasti posílení inovativního potenciálu regionu, cestovního ruchu, kultury či sociálních a zdravotních služeb a prevence, dále pro projekty zaměřené nejen na ochranu životního prostředí, ale i např. na řešení technické infrastruktury, obnovitelné zdroje energie apod.

 

Program je určen zejména žadatelům z řad subjektů a organizací veřejného a neziskového charakteru, poskytující služby veřejnosti, kteří mají zájem navázat či rozšířit spolupráci s partnery v Dolním Rakousku, Vídni nebo Horním Rakousku. Na semináři budete také podrobně seznámeni s možnostmi čerpání ve Fondu malých projektů (tzv. malé projekty).

 

Podrobné informace o semináři naleznete na www adrese: http://www.kr-vysocina.cz/vismo5/zobraz_dok.asp?id_org=450008&id_ktg=300536&p1=7068 nebo osobně na tel. 564 602 550, grycova.g@kr-vysocina.cz (Gabriela Grycová).

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.6.2010 / 18.6.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze