Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Projekt CEMSDI (ICT PSP – CIP)

CEMSDI
Civil-servant Empowerment for Multi Media Service Delivery ICT-enabled
 

 
 
Projekt CEMSDI byl zahájen v červnu 2010 a zaměřuje se na budování kapacit mezi státními úředníky a dalšími odborníky tvořícími součást dodavatelského řetězce služeb v regionech, kde je nutné vytvářet aktivní politiku eInkluze a eGovernmentu.
 
Projekt se soustředí především na lokální úrovně státní správy a samosprávy spravující města a obce o 8 000 a méně občanech, a ve kterých je patrná hlubší digitální propast. Pro tyto administrativní jednotky je posílení úředníků a jejich úřadů vítáno ve snaze: implementovat politiku digitální inkluze, která se zaměřuje na sociálně znevýhodněné osoby; modernizovat organizaci veřejné správy; účinně dodávat služby eGovernmentu a další možné lokální služby.
 
Projekt využije DLA (Digital Local Agenda) jako klíčového nástroje k dosažení svých záměrů. Pro ověření tréninkových a posilovacích nástrojů vytvořených experty v oblasti eGovernmentu napojených na síť CEMSDI bude na evropské úrovni uskutečněno pět pilotních akcí (Itálie, Norsko, Portugalsko, Španělsko a Velká Británie). Výsledkem by mělo být vytvoření celoevropské metodologie, která může být později využita i v dalších regionech Evropy.
 
Více informací o projektu naleznete na stránkách projektu nebo na letáku k projektu (v anglickém jazyce).
 
 
Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 16.6.2010 / 16.6.2010
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze