Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vyberte si dovolenou na Vysočině

ROP Jihovýchod
Už za pár týdnů odstartuje jedna z největších reklamních kampaní Vysočiny na podporu regionální turistiky. V letošním roce se budeme moci setkat s inzeráty v regionálním i celostátním tisku, s rozhlasovými spoty a propagací na internetu. V průběhu roku 2011 a 2012 bude tato propagace ještě doplněna o spoty vysílané v kinech. Tato kampaň je zaměřena především na domácí klientelu a rodiny s dětmi. Podle aktuálních statistik je kraj Vysočina na chvostu žebříčku návštěvnosti. Tuto skutečnost má pomoci změnit právě realizovaný projekt „Mediální kampaň turistického regionu Vysočina“ financovaný z Regionálního operačního programu.
 

 
 

Cílem projektu je představit kraj Vysočina jako ideální místo pro strávení klidné rodinné dovolené v čistém prostředí, snahou je přilákat občany z ostatních regionů ČR k trávení dovolené na Vysočině.

S jednotlivými aktivitami projektu se budeme moci setkávat prostřednictvím inzerce v novinách, na internetu, rozhlasových spotů a distribuce katalogové zimní nabídky. Atraktivitu Vysočiny budou přibližovat spoty, které budou promítány v kinech. Projekt bude realizován od června 2010 – února 2012.

Tento projekt byl předložen v rámci výzvy Regionálního operačního programu Jihovýchod, oblasti podpory 2.2 a byl podpořen dotací ve výši 9 242 942 Kč.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Vyberte si dovolenou na Vysočině

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.5.2010 / 28.5.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze