Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Den otevřených dveří v sídle kraje tentokrát na téma BEZPEČNÁ VYSOČINA

ebezpečnost
Chcete se dozvědět, jak účinně chránit svůj majetek? Víte, jak se bránit napadení? Zajímá vás, co sledují vaše děti na internetu? To vše a ještě mnohem více nabídne letošní Den otevřených dveří kraje Vysočina. Sídlo kraje na Žižkově ulici v Jihlavě otevře své dveře široké veřejnosti ve středu 2. června 2010 od 9.30 hod. do 18.00 hod. Celým programem určeným pro děti, dospělé i seniory provede moderátor Milan Řezníček s promotýmem kraje Vysočina.
 

 
 

Pro návštěvníky je připraven bohatý celodenní program plný přednášek, prezentací, soutěží o ceny i praktických ukázek práce složek integrovaného záchranného systému. „Letošní den otevřených dveří jsme zaměřili na bezpečnost, prevenci kriminality a volnočasové aktivity dětí a mládeže. Návštěvníci se například dozvědí, jak se bránit před obtěžováním, domácím násilím nebo jak zabezpečit svůj majetek. Velký prostor bude věnován i elektronické bezpečnosti. Naše pozvání přijal také horolezec a rodák z Vysočiny Radek Jaroš, který bude povídat o svých cestách k nejvyšším vrcholkům světa,“ přiblížil pestrý program Josef Pokorný z odboru sekretariátu hejtmana.

 

Během dne otevřených dveří bude možné si prohlédnout sídlo kraje s odborným výkladem průvodce nebo si nechat zdarma změřit krevní tlak, tepovou frekvenci a množství kyslíku a cukru v krvi.

 

Přijměte naše pozvání do sídla kraje Vysočina a dozvíte se ještě mnohem více o bezpečnosti, prevenci kriminality a práci složek integrovaného záchranného systému. Přijďte se podívat a načerpat inspiraci, jak ochránit sebe, své děti i svůj majetek.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.5.2010 / 25.5.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze