Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina má nejlepší prezentaci mezi kraji oceněnou Zlatým středníkem

Kraj Vysočina získal prestižní ocenění v soutěži Zlatý středník 2010 se svoji "image" tiskovinou o kraji Vysočina v kategorii "Zvláštní ocenění za prezentaci kraje". Plnobarevná publikace má 40 stran a byla vydána v celkovém počtu téměř 70 tis. kusů nejen v českém, ale i anglickém, německém, francouzském, italském a ukrajinském jazyce. Dominantní jsou v brožuře panoramatické fotografie krajiny Vysočiny od regionálního osvědčeného fotografa Vladimíra Kunce.
 

 
 

Do soutěže, kterou každoročně pořádá PR Klub, se letos přihlásilo celkem 133 firemních periodik. V letošním osmém ročníku udělovala odborná porota ceny tištěným i on-line firemním publikacím v deseti kategoriích, zvláštní ocenění získaly 4 subjekty.

 

V současné době připravuje Vysočina distribuci tiskoviny do všech turistických informačních center v kraji, do vybraných hotelů, příspěvkových organizací kraje Vysočina a mnoha dalších míst.

"Společně s oceněnými tiskovinami budeme distribuovat také DVD s propagačním filmem o Vysočině, který je také výstupem projektu "Vítejte na Vysočině", který byl podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Doufáme, že mezi veřejností bude mít nejen oceněná publikace ale také film úspěch," dodal Zbyněk Čech, koordinátor projektu.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.5.2010 / 13.5.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze