Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina má nejlepší prezentaci mezi kraji oceněnou Zlatým středníkem

Kraj Vysočina získal prestižní ocenění v soutěži Zlatý středník 2010 se svoji "image" tiskovinou o kraji Vysočina v kategorii "Zvláštní ocenění za prezentaci kraje". Plnobarevná publikace má 40 stran a byla vydána v celkovém počtu téměř 70 tis. kusů nejen v českém, ale i anglickém, německém, francouzském, italském a ukrajinském jazyce. Dominantní jsou v brožuře panoramatické fotografie krajiny Vysočiny od regionálního osvědčeného fotografa Vladimíra Kunce.
 

 
 

Do soutěže, kterou každoročně pořádá PR Klub, se letos přihlásilo celkem 133 firemních periodik. V letošním osmém ročníku udělovala odborná porota ceny tištěným i on-line firemním publikacím v deseti kategoriích, zvláštní ocenění získaly 4 subjekty.

 

V současné době připravuje Vysočina distribuci tiskoviny do všech turistických informačních center v kraji, do vybraných hotelů, příspěvkových organizací kraje Vysočina a mnoha dalších míst.

"Společně s oceněnými tiskovinami budeme distribuovat také DVD s propagačním filmem o Vysočině, který je také výstupem projektu "Vítejte na Vysočině", který byl podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Doufáme, že mezi veřejností bude mít nejen oceněná publikace ale také film úspěch," dodal Zbyněk Čech, koordinátor projektu.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.5.2010 / 13.5.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze