Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Produkty z Vysočiny budou mít možnost prorazit na tchaj-wanský trh

Zástupci Tchaipejské hospodářské a kulturní kanceláře v Praze navštívili tento týden Vysočinu. Jejich zájmem bylo poznat místní specifické podnikatelské prostředí, průmyslové zaměření a firmy, které vyvíjí či vyrábí špičkové nejpokrokovější dostupné technologie. Vedle zájmu o kontakty a spolupráci s podnikatelským prostředím se zástupci kanceláře seznámili i s nabídkou turistických cílů našeho regionu.
 

 
 

V rámci programu na Vysočině se tchaj-wanská delegace setkala se zástupci krajské samosprávy a krajské Hospodářské komory, prohlédla si krajskou Nemocnici  Jihlava, navštívila firmu Optokon Co., s. r. o., firmu Envinet a. s. a prošla si židovskou čtvrť v Třebíči zapsanou do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Na závěr návštěvy delegaci zaujala prohlídka kotelny na spalování biomasy firmy TTS v Třebíči.

 

Zástupci kanceláře potvrdili svůj zájem spolupracovat s krajem Vysočina na projektu e-Health (aplikace informačních a komunikačních technologií ve zdravotnictví), vyjádřili zájem navázat kontakty s podnikateli v kraji a rozvíjet spolupráci v oblasti školství, turistiky a kultury.

 

Tchaipejská hospodářská a kulturní kancelář funguje v České republice již od roku 1991 a je zastupitelským úřadem Čínské republiky na Tchaj-wanu. Jejím hlavním cílem je pomáhat rozvoji vzájemných vztahů mezi Českou republikou a Tchaj-wanem zejména v oblasti kultury, vědy, turistiky, obchodní činnosti a investic.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.3.2010 / 31.3.2010

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies