Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Seminář Youth for Youth posedmé

ruce
Seminář Youth for Youth, tedy mládež pro mládež, se uskutečnil již posedmé. Tentokrát opět v Centru lidských zdrojů v Pelhřimově ve dnech 26.–28. března 2010. Na dvacet účastníků z celého kraje se sjelo, aby se dozvěděli zajímavé a přínosné informace o mezinárodních možnostech a aktivitách, které jim umožňuje program Mládež v akci zaštiťovaný Evropskou komisí.
 

 
 

Seminář byl obsahově zaměřen na mladé lidi, kteří mají zájem seznámit se se strukturou programu Mládež v akci, s jeho prioritami a akcemi, které jsou určeny pro mládež i pracovníky s mládeží. Důležitým faktorem semináře je předávání informací probíhá nikoli tzv. školní formou, ale zábavnou, prostřednictvím metod neformálního učení.

 

„Skupina, která se na seminář sjela, byla velice aktivní a zapálená se dovídat o všem, co se jí týká na poli mezinárodní spolupráce. Bylo znát, že se na semináři sešla parta, která možná bude nadále udržovat kontakt. I to je sekundárním cílem semináře Youth for Youth,“ uvedla Alena Mikulíková z krajského odboru školství, mládeže a sportu.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Y4Y

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.3.2010 / 31.3.2010

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies