Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hejtman jednal s představiteli Třebíče

Třebíč
Hejtman Jiří Běhounek navštívil včera druhé největší město kraje Vysočina Třebíč a diskutoval s místní samosprávou o aktuálních otázkách. Po Havlíčkově Brodě, Jihlavě a Pelhřimově byla Třebíč jeho čtvrtou zastávkou v okresních městech Vysočiny. Tradičně bylo součástí setkání i představení činnosti nového krajského policejního ředitelství.
 

 
 

Hejtman Běhounek otevřel na jednání s představiteli města několik témat jako například fungování třebíčské nemocnice a stav zdravotnictví v kraji Vysočina obecně, dotace na výstavbu baseballového hřiště, otevření nového stanoviště zdravotnické záchranné služby v Jemnici patřící do třebíčského okresu a převod domu dětí a mládeže na město. Ze strany samosprávy Třebíče se diskutovaly otázky dopravního napojení města na dálnici D1 a krajské město Jihlavu nebo také problematika záchytné protialkoholní stanice. Starosta Ivo Uher by chtěl podle jeho slov otázku záchytky řešit ve spolupráci město Třebíč a státní policie.

 

Náměstek krajského policejního ředitele Miloš Trojánek informoval představitele města o personálním obsazení územního odboru v Třebíči, o objasněnosti trestných činů, která patří k nejvyšším mezi okresními městy, nebo také o situaci a budoucích plánech ve věznici v Rapoticích.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Hejtman jednal s představiteli Třebíče

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.3.2010 / 26.3.2010

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies