Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Mladí lidé se vzdělávali v Centru lidských zdrojů Pelhřimov

mládež
V centru lidských zdrojů v Pelhřimově se mladí lidé 5.-7. března učili být správnými lídry projektů programu Mládež v akci. Tento program umožňuje projektovým managerům a organizacím pracujících s mládeží vytvářet mezinárodní projekty, které mají na místní úrovni jedno společné – neformální vzdělávání, neboli učení, které si ani neuvědomujeme.
 

 
 

Semináře s příznačným názvem „Lídři“ se zúčastnila 12 aktivních mladých lidí ve věku 17 až 24 let, které spojovalo jediné - naučit se, jak úspěšně vplout do vod programu Mládež v akci. Účastníci si osvojovali vlastnosti, které má mít správný lídr. Udělali si jasno v tom, kdo to vlastně lídr je, co má na starosti. Prostor byl dán i vytváření vlastního projektu, jeho managementu, vyplňování žádosti pro Národní agenturu Mládež atd.

 

Sami účastníci mohli vytvořit program semináře, byli nuceni se podílet na jednotlivých aktivitách, jako jsou oblíbené energizery atd. Velice pozitivní zjištění je, že se skoro všichni chtějí pustit do svého vlastního projektu a tím obohacovat nejen sebe, ale i ostatní mladé lidi kolem sebe.

 

  • Alena Mikulíková, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad kraje Vysočina
    Mail: mikulikova.a@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.3.2010 / 10.3.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze