Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina se prezentuje se svými podnikateli na Česko Slovenském slavnostním galavečeru

V sobotu 20. února 2010 proběhne v pražském hotelu Hilton 1. ročník Česko Slovenského galavečera. Tato společenská akce si klade za cíl podpořit vzájemné vztahy České republiky a Slovenské republiky. Záštitu nad galavečerem převzal ministr zahraničních věcí České republiky Jan Kohout, ministr zahraničních věcí Slovenské republiky Miroslav Lajčák, primátor Hlavního města Prahy Pavel Bém, velvyslanec České republiky v SR Jakub Karfík a velvyslanec Slovenské republiky v ČR Peter Brňo.
 

 
 

Pořadatel galavečera, agentura Media Flow s.r.o., si od organizace akce slibuje podpoření rozvoje podnikatelských a ekonomických aktivit obou států, rozvoj kulturní spolupráce a v neposlední řadě také společenských a osobních vztahů významných osobností z obou zemí. Za kraj Vysočina se slavnostní akce zúčastní radní kraje pro oblast cestovního ruchu a kultury Tomáš Škaryd.

 

Součástí slavnostního galavečera je prezentace českých a slovenských krajů. Původním záměrem pořadatelů bylo, aby se akce aktivně zúčastnily všechny kraje obou zemí. Nakonec se však prezentují pouze kraje Jihomoravský, Pardubický, Plzeňský, Žilinský a Vysočina. Ta se prezentuje prostřednictvím své příspěvkové organizace Vysočina Tourism. Kraj Vysočina se rozhodl dát prostor k vlastní prezentaci podnikatelům, kteří jsou nositeli značky „Vysočina – regionální produkt“. Nabídku využili: Farma rodiny Němcovy (jogurty, tvarohy, sýry), Pekařství – Zdeněk Švestka (Tasovské celozrnné křupavé placky), Lenka Malátová (ručně paličkované krajky) a Blanka Mudrová (kožená galanterie).

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.2.2010 / 19.2.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze