Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ocenění za kvalitu ve veřejné správě

Během 6. Národní konference kvality ve veřejné správě proběhl v Táboře ceremoniál udělování cen Ministerstva vnitra za úspěšný postup při zavádění metod kvality ve veřejné správě. Mezi oceněnými byli také letos i kraj Vysočina za realizaci místní Agendy 21.
 

 
 

Bronzovou cenu za uplatňování MA21 v kraji Vysočina převzal radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský a krajská koordinátorka MA21 Marta Vencovská.

 

Ocenění patří všem, kteří se do realizace místní Agendy 21 aktivně zapojují, a to především pracovním skupinám, které jsou na úřadě založeny pod hlavičkou Zdravého kraje Vysočina (Pracovní skupině pro Zdravý kraj Vysočina a MA 21, meziodborovému Mikrotýmu Zdravého kraje Vysočina, Pracovní skupině Zdraví 21, Pracovní skupině Krajského úřadu kraje Vysočina pro nestátní neziskové organizace), v nichž jsou zastoupeny některé odbory krajského úřadu a všem, kteří se aktivně podílejí na realizaci projektu Vysočina 21.

Poděkování patří i všem externím odborníkům, kteří jsou zapojení do práce výše uvedených skupin a také zástupcům všech zdravých měst Vysočiny a městům, které v kraji místní Agendu 21 realizují. Nemalou zásluhu na tomto úspěchu má i Národní síť Zdravých měst a regionů ČR, která nás v rozvíjení místní Agendy 21 metodicky vede.

 

Více informací – www.kr-vysocina.cz/zdravykraj/

 

  • Marta Vencovská, Koordinátorka Zdravého kraje Vysočina a MA21,
    Krajský úřad kraje Vysočina
    mail: vencovska.m@kr-vysocina.cz
 

Ocenění za kvalitu ve veřejné správě

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.2.2010 / 17.2.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze