Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Ocenění za kvalitu ve veřejné správě

Během 6. Národní konference kvality ve veřejné správě proběhl v Táboře ceremoniál udělování cen Ministerstva vnitra za úspěšný postup při zavádění metod kvality ve veřejné správě. Mezi oceněnými byli také letos i kraj Vysočina za realizaci místní Agendy 21.
 

 
 

Bronzovou cenu za uplatňování MA21 v kraji Vysočina převzal radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský a krajská koordinátorka MA21 Marta Vencovská.

 

Ocenění patří všem, kteří se do realizace místní Agendy 21 aktivně zapojují, a to především pracovním skupinám, které jsou na úřadě založeny pod hlavičkou Zdravého kraje Vysočina (Pracovní skupině pro Zdravý kraj Vysočina a MA 21, meziodborovému Mikrotýmu Zdravého kraje Vysočina, Pracovní skupině Zdraví 21, Pracovní skupině Krajského úřadu kraje Vysočina pro nestátní neziskové organizace), v nichž jsou zastoupeny některé odbory krajského úřadu a všem, kteří se aktivně podílejí na realizaci projektu Vysočina 21.

Poděkování patří i všem externím odborníkům, kteří jsou zapojení do práce výše uvedených skupin a také zástupcům všech zdravých měst Vysočiny a městům, které v kraji místní Agendu 21 realizují. Nemalou zásluhu na tomto úspěchu má i Národní síť Zdravých měst a regionů ČR, která nás v rozvíjení místní Agendy 21 metodicky vede.

 

Více informací – www.kr-vysocina.cz/zdravykraj/

 

  • Marta Vencovská, Koordinátorka Zdravého kraje Vysočina a MA21,
    Krajský úřad kraje Vysočina
    mail: vencovska.m@kr-vysocina.cz
 

Ocenění za kvalitu ve veřejné správě

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.2.2010 / 17.2.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies