Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Seminář pro předkladatele grantových projektů do připravované 3. výzvy prioritní osy Počáteční vzdělávání Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

logo
Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina připravuje seminář pro žadatele o finanční podporu na grantové projekty do připravované 3. výzvy prioritní osy 1 Počáteční vzdělávání Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Seminář se koná 2. března 2010 v sídle kraje Vysočina.
 

 
 
Účastníci semináře budou seznámeni se specifiky připravované 3. výzvy, která bude pravděpodobně vyhlášena dne 24. února 2010 o celkové alokaci 102 756 tis. Kč. Seminář je určen pro školy a školská zařízení kraje Vysočina, vysoké školy, sdružení a asociace škol, právnické osoby působící ve vzdělávání, města, obce, svazky obcí, odborové organizace, hospodářské komory, nestátní neziskové organizace apod.

Program semináře a návratku pro přihlášení na seminář naleznete na www.vysocina-finance.cz /záložky Finanční zdroje z EU/OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost/Aktuality.

 

  • Vendula Hanzalová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad kraje Vysočina
    mail: hanzalova.v@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.2.2010 / 17.2.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze