Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno

Mobilní verze webu

Sběr nominací do ankety „Zlatá jeřabina“ zahájen

Zlatá jeřabina
I v letoším roce vyhlašuje kraj Vysočina tradiční anketu v oblasti kultury a památkové péče s názvem „Zlatá jeřabina – Cena kraje Vysočina za kulturní počin roku 2009“.
 

 
 

Anketa si klade za cíl poukázat na množství zajímavých kulturních akcí probíhajících každoročně v kraji Vysočina a na péči o jeho kulturní památky. Ve fázi nominací, které probíhají od 11. ledna do 31. ledna 2010, může zaslat každý svůj návrh na oblíbenou kulturní akci nebo příkladnou obnovu kulturní památky. Jedinou podmínkou je, aby se daný počin uskutečnil v roce 2009 na území kraje Vysočina. Nominovat lze např. zajímavé koncerty, festivaly, divadelní a hudební přehlídky, ediční počiny, muzejní expozice a výstavy. V oblasti péče o nemovité památky může být vodítkem při výběru přehled realizovaných akcí obnovy uskutečněných za finanční podpory samospráv obcí a kraje, který je dostupný na internetových stránkách kraje Vysočina www.kr-vysocina.cz > kultura a památky > památky > Památky obnovené s finančním příspěvkem kraje Vysočina

 

Nominace je možné zasílat elektronicky prostřednictvím nominačního formuláře, který je k dispozici na www.kr-vysocina.cz (tematická stránka kultura a památky), dále pak na adresu zlatajerabina@kr-vysocina.cz, nebo písemně na adresu Krajský úřad kraje Vysočina, odbor kultury a památkové péče, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „Zlatá jeřabina 2009“.

 

„Z došlých nominací bude následně odbornou pracovní skupinou pro výběr nominací do ankety Zlatá jeřabina vybráno 30 počinů do kategorie Kulturní aktivita a 30 do kategorie Péče o kulturní dědictví. Samotné veřejné hlasování v anketě bude probíhat v termínu od 1. března 2010 do 9. dubna 2010,“ doplnila administrátorka ankety Iva Doležalová z krajského úřadu.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 12.1.2010 / 12.1.2010

 

Cesta: Titulní stránka > Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno > Aktuality

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies