Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pět let spolupráce kraje se společností EKO-KOM

publikace
Projekt „Intenzifikace odděleného sběru a zajištění využití komunálních odpadů včetně jejich obalové složky“ kraje Vysočina a autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a.s. za období 2004 – 2008 shrnuje právě vydaná publikace.
 

 
 

Informační materiál určený prioritně pro obce shrnuje údaje související s využitím odpadu na Vysočině. Od roku 2004 přibylo v kraji 4 958 nádob na tříděný sběr, což představuje nárůst o 58% a snížil se tím počet obyvatel na sběrné hnízdo ze 179 na 118 obyvatel v roce 2008. Obce a další žadatelé do grantového programu Fondu Vysočiny „Systém sběru a třídění odpadu“ spoluinvestovali dohromady 20,4mil. korun na rozšíření sběrné sítě a místních informačních kampaní k problematice třídění odpadu. Odpad třídí 89% obyvatel Vysočiny. Jednotlivé kapitoly obsahují to nejzajímavější z dílčích cílů projektu např. aktivity krajské komunikační kampaně, přehled vítězů v soutěži obcí „My třídíme nejlépe“ apod.

 

Každá obec v kraji obdrží publikaci do konce roku s poděkováním za spolupráci a za přínos k ochraně životního prostředí. Elektronická verze publikace je zveřejněna na stránkách kraje, sekce životní prostředí.

 

  • Eva Navrátilová, Odbor životního prostředí
    Krajský úřad kraje Vysočina
    mail: navratilova.e@kr-vysocina.cz
 

Pět let spolupráce kraje se společností EKO-KOM

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.12.2009 / 17.12.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze