Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Soutěžíme s Vysočinou 21. S úsměvem.

Logo Zdravý kraj
V právě probíhajícím projektu Vysočina 21, jehož cílem je propagace principů trvale udržitelného rozvoje a programu místní Agenda 21 v našem kraji, byla před několika týdny ukončena další soutěž pro širokou veřejnost. Soutěž probíhala ve třech kategoriích a úkolem soutěžících bylo vymyslet nejlepší SLOGAN, VTIP a REKORD 21 s tematikou udržitelného rozvoje nebo problematiky místní Agendy 21.
 

 
 

Celkem bylo na kraj doručeno 39 sloganů, 3 vtipy a 30 rekordů. „Chtěli jsme, aby se všichni, kdo o této aktivitě budou informováni, zamysleli nad tím, co vlastně udržitelný rozvoj je a jak by ho sami mohli definovat nebo graficky ztvárnit,“ uvedl radní kraje Martin Hyský. Vybrané a oceněné vtipy a slogany zaslané do soutěže budou sloužit k další propagaci a potřebám projektu Vysočina 21, o kterém se více můžete dozvědět na adrese www.kr-vysocina.cz/zdravykraj. „Nejvíce návrhů zaslali žáci ZŠ TGM Třebíč a ZŠ Křížová Jihlava, ale obdrželi jsme i návrhy od jednotlivců z celého kraje,“ prozradila Marta Vencovská, koordinátorka projektu.

 

Na prvních místech se v jednotlivých kategoriích umístily samé ženy, a to Monika Kamanová z Jihlavy, Daniela Rybárová z Třebíče, Pavla Večeřová z Moravských Budějovic a Kristýna Lišková z Pelhřimova.

Děkujeme všem účastníkům soutěže.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.11.2009 / 10.11.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze