Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina se prezentuje na Facebooku

facebook
Kraj Vysočina spustil tento týden svoji novou internetovou prezentaci. Vedle oficiálního webu www.kr-vysocina.cz najdou nyní zájemci informace o Vysočině také na sociální síti Facebook. Jak vysvětlil radní kraje pro informatiku Zdeněk Ryšavý, Facebook je rozsáhlý společenský webový systém, který slouží především ke komunikaci mezi uživateli a sdílení multimediálních dat. V září 2009 zde bylo registrováno přes 300 milionů aktivních uživatelů, v České republice je jich okolo jednoho milionu. Facebookovou skupinu Kraj Vysočina naleznete na adrese: http://www.facebook.com/group.php?gid=157311772036.
 

 
 

“Pokud již máte na Facebooku svůj profil, budeme rádi, když se do této skupiny přihlásíte,” pozval uživatele Facebooku správce webu František Bobek. Noví členové podle něj získají nejen přehled o aktuálním dění na Vysočině, ale také pozvánky na kulturní a společenské akce, které kraj pořádá nebo se na jejich organizaci podílí. Dále se zde nabízí možnost diskuze o otázkách týkajících se našeho kraje nebo přidávat svoje fotografie či videa s tématikou Vysočiny.

 

Radní Zdeněk Ryšavý vidí přínos facebookové prezentace i v tom, že mezi jeho uživateli převažuje mládež, tedy skupina, kterou jiná média příliš neoslovují. “Touto cestou můžeme mladým lidem nabídnout nejen informace o kraji, ale také je zapojit do aktivního dění např. formou pozvánek na různé akce, účastí v soutěžích nebo možností sdělit svůj názor,” je přesvědčen Zdeněk Ryšavý.

Co říci na závěr? “Připojte se do facebookové skupiny Kraj Vysočina a pozvěte do ní i své přátele z celé Vysočiny,” vyzývá Zdeněk Ryšavý, který je sám aktivním uživatelem Facebooku a má zde svůj osobní profil.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 

Kraj Vysočina se prezentuje na Facebooku

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 6.11.2009 / 6.11.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze