Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Zdravotnickou záchrannou službu Vysočiny bude řídit Vladislava Filová

Vladislava Filová
Rada kraje Vysočina rozhodla 27. října 2009 o jmenování Vladislavy Filové ředitelkou Zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina (ZZS KV). Filová se funkce ujme 1. listopadu. Na vedoucí pozici přichází s vizí: Spokojenost občanů kraje Vysočina s kvalitou poskytované přednemocniční péče a tím naplnění jediného základního cíle – profesionální záchrana Vašich životů a zdraví.
 

 
 

Vladislava Filová vystřídá na pozici ředitele krajské záchranky Lukáše Kettnera, který v současné době zastává post vedoucího odboru zdravotnictví Krajského úřadu kraje Vysočina. Vystudovala Vysoké učení technické v Brně ve studijním oboru Podnikové finance a obchod. Svou pracovní dráhu spojila se Zdravotnickou záchrannou službou kraje Vysočina, kde zastávala vedoucí pozice ekonomického charakteru.

 

„Úkolem nově jmenované ředitelky je především udržet a rozvíjet vysokou kvalitu poskytované přednemocniční zdravotní péče. Od nového vedení očekáváme další rozvoj záchranky a stabilizaci zaměstnanců,“ uvedl hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.10.2009 / 29.10.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2009 > Prosinec

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze