Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zdravotnickou záchrannou službu Vysočiny bude řídit Vladislava Filová

Vladislava Filová
Rada kraje Vysočina rozhodla 27. října 2009 o jmenování Vladislavy Filové ředitelkou Zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina (ZZS KV). Filová se funkce ujme 1. listopadu. Na vedoucí pozici přichází s vizí: Spokojenost občanů kraje Vysočina s kvalitou poskytované přednemocniční péče a tím naplnění jediného základního cíle – profesionální záchrana Vašich životů a zdraví.
 

 
 

Vladislava Filová vystřídá na pozici ředitele krajské záchranky Lukáše Kettnera, který v současné době zastává post vedoucího odboru zdravotnictví Krajského úřadu kraje Vysočina. Vystudovala Vysoké učení technické v Brně ve studijním oboru Podnikové finance a obchod. Svou pracovní dráhu spojila se Zdravotnickou záchrannou službou kraje Vysočina, kde zastávala vedoucí pozice ekonomického charakteru.

 

„Úkolem nově jmenované ředitelky je především udržet a rozvíjet vysokou kvalitu poskytované přednemocniční zdravotní péče. Od nového vedení očekáváme další rozvoj záchranky a stabilizaci zaměstnanců,“ uvedl hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.10.2009 / 29.10.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze