Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Komunální odpady v praxi

kontejnery
Kraj Vysočina uspořádal v Hrotovicích ve dnech 22. – 23. října seminář ke zvýšení informovanosti v problematice odpadového hospodářství. Seminář byl určen pro všechny klíčové partnery zabývající se komunálními odpady v kraji Vysočina, zejména pro zástupce samospráv obcí, pracovníky obecních úřadů na úseku odpadového hospodářství a nejvýznamnější svozové firmy.
 

 
 

Účastníci semináře získali informace o realizacích plánů odpadového hospodářství, různých formách využití komunálního odpadu, problematice energetického využití komunálního odpadu, integrovaném systému nakládání s komunálním odpadem v kraji, připravované legislativě odpadového hospodářství, krajské komunikační kampani i o spolupráci kraje Vysočina se společnostmi EKO-KOM, a.s. a ASEKOL s.r.o. Program byl zakončen exkurzí ve společnosti TTS energo s.r.o., Třebíč, která energeticky využívá biomasu a papír.

 

Šestý ročník semináře proběhl za účasti radního pro oblast životního prostředí Zdeňka Ryšavého, který na místě uvedl: „Chtěl bych poděkovat pracovníkům oddělení technické ochrany životního prostředí za organizaci tohoto semináře. Všechny příspěvky byly na vysoké odborné úrovni a zabývaly se konkrétními problémy odpadového hospodářství. Jsem přesvědčený, že každý z účastníků si odnesl nové poznatky pro svoji práci a seminář tak přispěje mimo jiné k udržení vysoké úrovně třídění odpadů v kraji Vysočina.“

 

 

Komunální odpady v praxi

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.10.2009 / 26.10.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze