Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Veřejnost chválila Všestranné zkoušky ohařů o Putovní pohár hejtmana kraje Vysočina

ohař
Na Rohozensku proběhly v sobotu a neděli 19.-20. září 2009 Všestranné zkoušky ohařů o Putovní pohár hejtmana kraje Vysočina. Šlo již o 5. ročník této soutěže. Jak se shodli zúčastnění, včetně veřejnosti, jednalo se o výborně připravenou soutěž. K tomuto výbornému hodnocení zcela jistě přispělo odpoledne i krásné zářijové počasí: příjemné sluníčko a dobrý vítr.
 

 
 

„Jsem rád, že se kraj Vysočina na této soutěži podílí a participuje tak na rozvoji kynologie“, řekl Josef Matějek, radní kraje pro oblast zemědělství, lesní a vodní hospodářství, který zahájil všestranné zkoušky. Pro znalce, ale i laiky byla jistě příjemná podívaná na práci vítězného psa – Utha vom Wulkaboden vůdce MVDr. Jiřího Maška. Tento krásný německý drátosrstý ohař ve výborné kondici odvedl excelentní práci v poli, ve vodě, v lese, včetně přinášení a stal se po právu „Všestranným vítězem kraje Vysočina“.

 

Ukončení zkoušek a předání cen proběhlo za přítomnosti hejtmana kraje Vysočina Jiřího Běhounka, který ocenil kvalitní zajištění celé akce a poděkoval všem pořadatelům a účastníkům.

 

  • Více informací: Petr Bureš, odboru lesního a vodního hospodářství a zemědělství, mail: bures.p@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.9.2009 / 22.9.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze