Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Marie Kružíková Ženou regionu 2009

Marie Kružíková
Historicky první vítězkou soutěže Žena regionu se v kraji Vysočina stala radní kraje pro oblast školství Marie Kružíková. Bývalá starostka Brtnice na Jihlavsku a zároveň dlouhodobá učitelka zvítězila v hlasování čtenářů regionálního tisku, které probíhalo v minulých týdnech na internetu. "Jsem velice mile překvapená. Vůbec jsem nečekala, že mne bude někdo v této soutěži nominovat. O to více si tohoto vítězství cením," uvedla Marie Kružíková.
 

 
 

O titul Žena regionu 2009 se mohou ucházet ženy, kterým se podařilo dosáhnout vynikajících výsledků v jedné ze 6 následujících kategorií: politika a veřejná správa, věda a výzkum, vzdělávání a zdravotnictví, business, charitativní činnost nebo umění, kultura a sport. Nominovány mohou být ženy, které společnost finančně nebo morálně nedoceňuje za práci nebo aktivity, při kterých umí skloubit veřejný a rodinný život.

 

Soutěž má za cíl vyjádřit veřejné uznání ženám, které dokážou svým aktivním přístupem k životu motivovat ostatní a obohacovat jejich život. Mimo soutěží krásy se jedná o vůbec první klání, jež oceňuje práci žen ve společnosti.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 

Marie Kružíková ženou regionu 2009

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.8.2009 / 20.8.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze