Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Informační seminář pro předkladatele grantových projektů v oblasti podpory 3.2 Podpora nabídky dalšího vzdělávání v kraji Vysočina Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

logo
Kraj Vysočina, který realizuje již tři globální granty Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v Prioritní ose 1 Počáteční vzdělávání, obdržel začátkem července od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy Rozhodnutí o poskytnutí dotace na realizaci globálního grantu Podpora nabídky dalšího vzdělávání v kraji Vysočina, oblasti podpory 3.2. Vyhlášení 1. výzvy v rámci globálního grantu Podpora nabídky dalšího vzdělávání v kraji Vysočina je plánováno na konec srpna 2009.
 

 
 

Krajský úřad kraje Vysočina, Odbor regionálního rozvoje připravil pro možné předkladatele projektových žádostí, kterými jsou vzdělávací instituce, vysoké školy, nestátní neziskové organizace, hospodářská komora, města, obce a svazky obcí, informační seminář, který se koná 5. srpna 2009 v sídle Krajského úřadu kraje Vysočina.

 

Pozvánku společně s návratkou na seminář naleznete na www.vysocina-finance.cz pod záložkami Finanční zdroje z EU/OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost/Aktuality.

 

  • Vendula Hanzalová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad kraje Vysočina
    tel.: 564 602 552
    mail: hanzalova.v@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.7.2009 / 20.7.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2009 > Prosinec

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze