Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Tip na výlet: Ceny portálu Kudy z nudy

www.kudyznudy.cz
Veřejnost a odborná porota vybrala nejatraktivnější turistické nabídky portálu www.kudyznudy.cz tohoto roku. Z více než 6,5 tisíců nominací se do užšího soutěžního výběru dostalo 290 nabídek ve 14 kategoriích z 15 turistických regionů. V celostátní kategorii „Za zábavou" získala druhé místo nabídka z Vysočiny „Zřícenina hradu Orlík".
 

 
 

Soutěž portálu www.kudyznudy.cz, ve které mohla veřejnost rozhodovat o nominacích, byla Vysočinou zastoupená v užším výběru deseti destinacemi. Za turistický region Vysočina se z úzkého výběru nominací na prvních třech místech umístily nabídky:

 

1. Outdoor activity na Vysočině - novinka Poutního hotelu Křemešník (www.hotelkremesnik.cz)

2. Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov (www.dobryden.cz)

3. Betlémy v Třešti v muzeu i domácnostech (http://www.trest.cz/).

 

Podle organizátorů soutěže byla nejčastěji nominovanou aktivitou návštěva hradů a zámků v kategorii Za poznáním, což se odrazilo i v nabídce kategorie kraje Vysočina. V rámci soutěže redaktoři portálu ověřovali, zda u turistických nabídek běžný turista avizované sužby skutečně dostane. „Soutěž je nástrojem, jak upozornit prostřednictvím elektronických médií na zajímavou nabídku turistických cílů v různých koutech naší republiky,“ uvedl radní pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.7.2009 / 16.7.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Kalendář akcí

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze