Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

3. ročník České street party v Bruselu

street party v Bruselu
Již potřetí se kraj Vysočina podílel na organizaci České street party v Bruselu, která byla tentokrát spojena s neformálním ukončením předsednictví Evropské unie.
 

 
 

V pět hodin odpoledne 26. června 2009 se otevřely stánky jednotlivých krajů a organizací, které se podílely na pořádání celé akce. Street party se, tak jako v minulých letech, konala na ulici Caroly před Českým domem v Bruselu.

 

Na stánku kraje Vysočina byla prezentována turisticky zajímavá místa regionu, nechybělo ani představení probíhající Dolnorakouské zemské výstavy. S velkým zájmem se ze strany účastníků street party setkaly také regionální produkty z Vysočiny. Zájemci měli možnost ochutnat sýry z Jaroměřic nad Rokytnou, uzeniny z Hodic, jihlavské pivo Ježek a třebíčskou limonádu Zon.

 

Příjemnou atmosféru až do pozdních večerních hodin navodily postupně čtyři kapely z České republiky. Po skupinách Mandrage a Clou roztančila přítomné publikum Mig 21 a celá street party vyvrcholila závěrečným koncertem skupiny Kryštof.

 

Třetí ročník České street party se díky vynikajícímu teplému a slunečnému počasí těšil nebývalému zájmu místních obyvatel a zaměstnanců evropských institucí – celkem přišlo na 6000 lidí.

 

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad kraje Vysočina
    tel.: 564 602 546
    mail: frysova.i@kr-vysocina.cz
 

3. ročník České street party v Bruselu

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.6.2009 / 29.6.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze