Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Seminář k prevenci před povodněmi

Kraj Vysočina ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství a Ministerstvem životního prostředí připravuje seminář k prevenci před povodněmi, který se uskuteční ve čtvrtek 2. 7. 2009 od 9,00 hod. v kongresovém sále Krajského úřadu kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava. Záštitu nad seminářem převzal Josef Matějek, radní kraje pro oblast zemědělství, lesního a vodního hospodářství.
 

 
 

Pořádaný seminář k prevenci před povodněmi bude rozdělen do dvou bloků.

První blok Ministerstva zemědělství se bude týkat dotačních titulů v jejich gesci, zejména Programu prevence před povodněmi II, Programu podpory obnovy, odbahnění a rekonstrukce rybníků a výstavby vodních nádrží, Programu na odstraňování povodňových škod.

 

Druhý blok Ministerstva životního prostředí se bude týkat především podzimní výzvy do oblasti podpory 1.3 Omezování rizika povodní Operačního programu Životní prostředí, se zaměřením na podporu tvorby digitálních povodňových plánů, mapování povodňového nebezpečí a povodňových rizik.

 

Celkový počet účastníků semináře je omezen kapacitou kongresového sálu, proto se může z každé obce zúčastnit maximálně 1 zástupce. Svoji účast prosím potvrďte Ivě Olšanové z odboru lesního a vodního hospodářství a zemědělství Krajského úřadu kraje Vysočina nejpozději do středy 25. června 2009.

 

  • Iva Olšanová, odbor lesního a vodního hospodářství a zemědělství

    telefon: 564 602 266, e-mail: olsanova.i@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 10.6.2009 / 10.6.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze