Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Real Vienna 2009

Mezinárodní veletrh Real Vienna 2009 opět nabídl regionům možnost prezentovat investiční příležitosti. Jedním z tradičních vystavovatelů byl i kraj Vysočina.
 

 
 

Ve dnech 26. 6. – 28. 6. 2009 se kraj Vysočina již počtvrté prezentoval na mezinárodním veletrhu Real Vienna 2009. Tento veletrh investičních příležitostí se od roku 2006 koná na vídeňském výstavišti a je zaměřen především na oblast střední a východní Evropy. Letos se akce účastnilo více jak 240 vystavovatelů, kteří zde představovali své projekty nebo své regiony, jako vhodná místa pro nové investice.

 

Kraj Vysočina zde spolu s většinou ostatních českých krajů představoval možnosti investic (průmyslové zóny, brownfields) na svém území. I přes současnou ekonomickou situaci, kdy se upouští od velkých investičních projektů, se návštěvníci expozice zajímali o to, jaké možnosti nabízí region pro investice a podnikání. Padaly tak konkrétní dotazy na dopravní obslužnost kraje, vzdálenost od Prahy, Brna, hranic, počet obyvatel a samozřejmě na to, která odvětví průmyslu jsou v kraji zastoupena. Návštěvnost stánku kraje Vysočina opět potvrdila, že tento region je pro zahraniční investory důstojným partnerem pro nové investice.

 

Real Vienna 2009

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 2.6.2009 / 2.6.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze