Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Setkání seniorů kraje Vysočina

Odbor sociálních věcí Krajského úřadu kraje Vysočina, uspořádal v pondělí 25. května již čtvrté setkání seniorů z Vysočiny. Zábavného odpoledne se účastnily tři stovky seniorů z domovů pro seniory zřizovanými krajem Vysočina i regionálními městskými úřady včetně města Třešť.
 

 
 

V areálu SOŠ a SOU Třešť bylo pro účastníky setkání připraveno zábavné odpoledne, ve kterém se o hudební doprovod postarala oblíbená skupina MIX Tábor, součástí programu byla i tombola s pěknými dárky. Kulturní program připravili klienti z Domova pro seniory v Třebíči – Manželů Curieových a z Velkého Meziříčí. Nacvičili pohybová cvičení v rytmu hudby. Klienti Domova důchodců Onšov přednesli své veselé reklamy a senioři z Klubu důchodců v Třešti zazpívali několik písniček za doprovodu harmoniky. Velký úspěch mělo u všech přítomných i vystoupení žen z Mrákotína, které skvělým způsobem zatančily známý tanec kankán.

 

Odpoledne plné dobré zábavy a tance navštívili radní kraje Vysočina Marie Kružíková a Martin Hyský, za město Třešť přijali pozvání starosta města Vladislav Nechvátal a místostarosta Vladislav Hynk. Poděkování patří řediteli SOŠ a SOU Třešť Františku Pospíchalovi a jeho spolupracovníkům za skvělou přípravu zázemí i občerstvení.

 

Setkání seniorů z Vysočiny se stalo dobrou tradicí a šancí pro všechny, kteří si uvědomují, že i v seniorském věku je možné žít aktivní a spokojený život.

 

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad kraje Vysočina
    Tel.: 564 602 812
    e-mail: krizova.t@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.5.2009 / 26.5.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2009 > Prosinec

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze