Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Na jihlavské medvědy s Rodinnými pasy

Rodinné pasy
Už tuto sobotu 25. dubna 2009 se od 9.00 do 17.00 hodin uskuteční v Zoologické zahradě v Jihlavě den s Rodinnými pasy. Sobota bude velkým dnem nejen pro zoologickou zahradu, která slavnostně představí nový medvědinec, ale i pro rodinné pasy a kraj Vysočina, který se po dobu následujícího roku stane adoptivním rodičem medvědice ÁJI. Držitelé rodinných pasů mohou tento den v ZOO uplatnit 50% slevu na dětské vstupné.
 

 
 

Po celý den (25. dubna 2009) je pro návštěvníky ZOO připraven bohatý kulturní a doprovodný program. „Společně s pelhřimovskou Agenturou Dobrý den se pokusíme vytvořit rekord v počtu plyšáků – medvídků na jednom místě. Pokud mají děti doma „nemocného“ plyšového medvídka, mohou ho přinést s sebou, navštívit s ním medvědí nemocnici a nechat ho ošetřit. Nebo si třeba  ozdobit perníčky a malovat si veselý obličej. O hudební doprovod se postará kapela Brtník z Kolína. Celý den budou probíhat medvědí soutěže pro všechny,“ uvedl Petr Krčál, radní kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí.

 

Ve 14 hodin bude slavnostně otevřena nová medvědí expozice a zahájena symbolická adopce jejích nových obyvatel – medvědů malajských. Kraj Vysočina bude adoptovat medvědici ÁJU, která se stane maskotem pro Rodinné pasy v kraji Vysočina.  

 

Na akci jsou srdečně zváni nejen majitelé rodinných pasů. Pro nové zájemce budou u obou vstupů informační stánky, u kterých se budou moci do systému pro rodiny kraje Vysočina zaregistrovat. Rodinám bude vystaven prozatimní papírový Rodinný pas, na který budou moci uplatnit slevu na vstupném.

 

Bližší informace k projektu Rodinné pasy najdete na internetových stránkách www.rodinnepasy.cz

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.4.2009 / 21.4.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze