Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Začalo hlasování v anketě Zlatá jeřabina 2008

Zlatá jeřabina
Kraj Vysočina vyhlásil již 5. ročník veřejné ankety „Zlatá jeřabina – Cena kraje Vysočina za kulturní počin roku“. I v letošním ročníku ankety jsou stanoveny dvě soutěžní kategorie: kulturní aktivita a péče o kulturní dědictví a v každé z nich se uchází 30 akcí o Vaši přízeň. Jednotlivé kulturní počiny se představují krátkým popisem a fotografií, která přibližuje hlasujícím atmosféru při konání kulturních akcí nebo památku, jenž byla v loňském roce za výrazného úsilí vlastníků opravena.
 

 
 

Hlasovat v anketě máte možnost od 9. března 2009  do 17. dubna 2009 prostřednictvím internetových stránek kraje přes tematické stránky kultura a památky. K vyššímu zabezpečení elektronického hlasování slouží několikamístný číselný kód, bez kterého nebude možné hlas do ankety připočítat. Další možností je písemné hlasování prostřednictvím hlasovacích lístků uveřejněných v březnovém měsíčníku Kraj Vysočina, kde bude zároveň uveden seznam soutěžních akcí. Hlasovací lístky zasílejte na adresu Krajský úřad kraje Vysočina, odbor kultury a památkové péče, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „Zlatá jeřabina“.

 

Z došlých hlasů bude po vyhodnocení ankety vylosováno 6 hlasujících, kteří obdrží publikace z grantového programu Edice Vysočiny a současně jim bude nabídnuta možnost účastnit se slavnostního galavečera u příležitosti předávání Cen kraje Vysočina za kulturní počin roku 2008 – Zlatá jeřabina.

 

HLASUJTE NA ADRESE: http://extranet.kr-vysocina.cz/zlata-jerabina/

 

  • Iva Doležalová, odbor kultury a památkové péče
    Krajský úřad kraje Vysočina
    Tel.: 564 602 260
    e-mail: dolezalova.i@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.3.2009 / 9.3.2009

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze