Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Novým ředitelem krajských cestářů je Jan Míka

Krajská rada jmenovala do funkce ředitele Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Jana Míku (55 let) z Havlíčkova Brodu. Krajské silničáře povede od 1. března 2009.
 

 
 

Jan Míka má vysokoškolské vzdělání, v minulosti zastával různé vedoucí pozice ve veřejné správě. Má bohaté zkušenosti s investicemi, kontrolou i auditem, nakládáním s prostředky EU, působil i jako projektový manager.

 

„V organizaci chystám zkvalitnit hlavní činnost, zavést systém ISO 9001, transparentně definovat procesy, racionalizovat vnitřní předpisy, odpovědnosti a zpětné vazby od zřizovatele a zákazníků, stanovit účinné kontrolní mechanismy a zajistit, aby organizace se svými prostředky, prostředky kraje a případně s prostředky EU nakládala hospodárně, efektivně a účelně,“ uvedl Jan Míka.

 

„Od vybraného kandidáta na funkci nového ředitele očekáváme především využití jeho řídících, praktických i teoretických zkušeností ,“ zdůraznil Libor Joukl, náměstek hejtmana pro oblast dopravy a majetku.

 

Jan Míka nahradí ve funkci ředitele Krajské správy a údržby silnic Zdeňka Vacka, který organizaci vedl od dubna 2007. Správa a údržba silnic kraje Vysočina vznikla 1. ledna 2007 sloučením všech pěti okresních organizací správ a údržeb silnic v kraji Vysočina. V současné době správa zaměstnává celkem 738 pracovníků a stará se o technický stav 4579 km silnic II. a III. tříd v majetku kraje Vysočina.

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123
 

Novým ředitelem krajských cestářů je Jan Míka

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.2.2009 / 17.2.2009

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2009 > Prosinec

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze